Tak jak bych jenom začala... . Snad vás pro začátek nebude příliš otravovat deníčkový článek z mého nudného, ničím nezajímavého života. :) Momentálně máme jarní prázdniny. Bohužel je ale netrávím na horách v Itálii jako tomu bylo v předešlých letech, nýbrž u babičky na Moravě. Ano, celkem rozdíl... :) Nicméně alespoň mám spoustu volného času... no možná až moc :) Pilně teď dodržuji novoroční předsevzetí a každý den chodím běhat do jednoho lesíka. Je to tam naprosto kouzelné. Zítra tam půjdeme s dědou fotit, tak možná budou i nějaké záběry odtud :)
Nevím proč, ale já prostě miluju když můžu od všeho utéct,distancovat se od všech problémů a jen tak si vychutnávat samotu a tu úžasnou volnost. Nikdo a nic vás zde neotravuje, a vy se můžete jen v klidu zaposlouchat do zvuků přírody... Ok, většinou sebou ale nosím spíš Mp4 :) Ne že bych byla nějaká výrazně nespolečenská osobnost, ale občas mi samota nevadí :) A člověk si dokonale pročistí hlavu.
Dále teď čtu úplně nádhernou knížku Kouzlení, pokračování úspěšného bestselleru Křídla. Je to Sci-fy, což je můj oblíbený žánr. I v knížkách se totiž ráda dostávám do jiného světa, bez běžných problémů. A také poslouchám Lanu del Rey, kterou sem si nyní naprosto zamilovala...
Tak to by pro začátek asi stačilo.. :) Mimochodem se tu vůbec nevyznám, tak případné nedostatky prosím omluvte :)
" Where can you run to escape from yourself ?"
